Home

Mus Prezentare generală Servietă simona halep finala transmisie tv Arestare Înregistrare Tendinţă

Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Camila Giorgi de la US Open

Stați cu ochii pe Simona Halep! Eurosport va transmite în direct și în  exclusivitate Australian Open 2018 - Forbes.ro
Stați cu ochii pe Simona Halep! Eurosport va transmite în direct și în exclusivitate Australian Open 2018 - Forbes.ro

Simona Halep criticată fără menajamente de un fost jucător de Cupa Davis:  ”Tenisul ei a început să fie depășit. Nu mai poate fi dată exemplu” -  Fanatik.ro
Simona Halep criticată fără menajamente de un fost jucător de Cupa Davis: ”Tenisul ei a început să fie depășit. Nu mai poate fi dată exemplu” - Fanatik.ro

Bravo, Simona Halep! Jucătoarea de tenis s-a calificat în sferturi de finală  la Wimbledon | Observatornews.ro
Bravo, Simona Halep! Jucătoarea de tenis s-a calificat în sferturi de finală la Wimbledon | Observatornews.ro

ProSport - Cine transmite la TV meciul Simona Halep –... | Facebook

VIDEO Australian Open: Simona Halep, calificare pe repede înainte în optimi  - HotNews.ro
VIDEO Australian Open: Simona Halep, calificare pe repede înainte în optimi - HotNews.ro

Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Sorana Cîrstea

Antena 3 va transmite, alături de Eurosport, finala Roland Garros dintre Simona  Halep şi Maria Sharapova
Antena 3 va transmite, alături de Eurosport, finala Roland Garros dintre Simona Halep şi Maria Sharapova

Ce posturi TV vor transmite meciurile Simonei Halep în 2021 | Ziarul de  Sport
Ce posturi TV vor transmite meciurile Simonei Halep în 2021 | Ziarul de Sport

Românii, furioși după decizia Eurosport de a nu transmite la tv meciul Simonei  Halep: "Rușine națională! Doar banii vă interesează!" - Fanatik.ro
Românii, furioși după decizia Eurosport de a nu transmite la tv meciul Simonei Halep: "Rușine națională! Doar banii vă interesează!" - Fanatik.ro

Când se joacă şi cine transmite la TV meciul Simona Halep - Viktorija  Golubic din sferturile de finală de la Melbourne - B1TV.ro
Când se joacă şi cine transmite la TV meciul Simona Halep - Viktorija Golubic din sferturile de finală de la Melbourne - B1TV.ro

Cine transmite la TV finala de la Transylvania Open dintre Simona Halep și  Anett Kontaveit
Cine transmite la TV finala de la Transylvania Open dintre Simona Halep și Anett Kontaveit

Video | Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4, în 'optimi' la Indian  Wells. Simona are 18 victorii la rând împotriva româncelor
Video | Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4, în 'optimi' la Indian Wells. Simona are 18 victorii la rând împotriva româncelor

Peste 2,3 milioane de români au văzut finala cu Simona Halep. Câţi s-au  uitat la Antena 3 şi câţi la Eurosport. Cele două posturi, în topul  audienţelor
Peste 2,3 milioane de români au văzut finala cu Simona Halep. Câţi s-au uitat la Antena 3 şi câţi la Eurosport. Cele două posturi, în topul audienţelor

Simona Halep, CAMPIOANĂ la Melbourne! A câștigat al 23-lea trofeu WTA al  carierei: Halep - Kudermetova 6-2, 6-3 | Sport.ro
Simona Halep, CAMPIOANĂ la Melbourne! A câștigat al 23-lea trofeu WTA al carierei: Halep - Kudermetova 6-2, 6-3 | Sport.ro

Amendă pentru Simona Halep în Australia. Românca trebuie să plătească o  sumă consistentă
Amendă pentru Simona Halep în Australia. Românca trebuie să plătească o sumă consistentă

Simona Halep - Gabriela Ruse în optimile de finală de la Dubai. Când se  joacă meciul şi unde îl vezi la TV
Simona Halep - Gabriela Ruse în optimile de finală de la Dubai. Când se joacă meciul şi unde îl vezi la TV

Simona Halep, în finala de la Toronto – ziarulfaclia.ro

Pro TV a achiziţionat finala Roland Garros 2018, în care va juca Simona  Halep. Va difuza partida alături de Eurosport
Pro TV a achiziţionat finala Roland Garros 2018, în care va juca Simona Halep. Va difuza partida alături de Eurosport

Video | Simona Halep - Yulia Putintseva, în sferturi la Roma. Românca știe  totul despre adversară. Meciul e la Digi Sport 2
Video | Simona Halep - Yulia Putintseva, în sferturi la Roma. Românca știe totul despre adversară. Meciul e la Digi Sport 2

Când joacă Simona Halep cu Paula Badosa la Wimbledon în turul 4. Postul TV  care va transmite meciul - Playtech Știri
Când joacă Simona Halep cu Paula Badosa la Wimbledon în turul 4. Postul TV care va transmite meciul - Playtech Știri

Simona Halep, după 8 luni de pauză: Poate reveni în circuit de mâine, sau  poate efectua o suspendare de 4 ani. Ce spune Stere Halep | Digi24
Simona Halep, după 8 luni de pauză: Poate reveni în circuit de mâine, sau poate efectua o suspendare de 4 ani. Ce spune Stere Halep | Digi24

Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Serena Williams, finala de la  Wimbledon 2019. Surpriză pentru români - Playtech Știri
Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Serena Williams, finala de la Wimbledon 2019. Surpriză pentru români - Playtech Știri

Toată România, Halepmania! - PRwave - stiri afaceri, stiri marketing, case  studies, stiri PR
Toată România, Halepmania! - PRwave - stiri afaceri, stiri marketing, case studies, stiri PR

Cu cine joacă şi cine transmite la TV meciul Simonei Halep din primul tur  de la Australian Open 2022 - B1TV.ro
Cu cine joacă şi cine transmite la TV meciul Simonei Halep din primul tur de la Australian Open 2022 - B1TV.ro