Home

Halbă vineri Interes metalul buzău Cu alte cuvinte sta creier

Fotbal Club Metalul Buzau

Metalul Buzău - Dinamo Bacău: 5-0 | Ce debut! Echipa buzoienilor, victorie  la scor în prima etapă - Buzaul Sportiv
Metalul Buzău - Dinamo Bacău: 5-0 | Ce debut! Echipa buzoienilor, victorie la scor în prima etapă - Buzaul Sportiv

Metalul Buzău căștigă și se apropie de liderul CSM Râmnicu Sărat - Știri  din Buzău
Metalul Buzău căștigă și se apropie de liderul CSM Râmnicu Sărat - Știri din Buzău

România - Metalul Buzău - Rezultate, program, echipă, statistici, foto,  video şi ştiri - Soccerway
România - Metalul Buzău - Rezultate, program, echipă, statistici, foto, video şi ştiri - Soccerway

AFC Metalul Buzău - Wikipedia

metalul-buzau-unirea-slobozia - InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul  Ialomița
metalul-buzau-unirea-slobozia - InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul Ialomița

Metalul Buzău copii – STIRI BUZAU MEDIA.RO

Victorie în ultima verificare a verii: 3-1 cu Metalul Buzău! – FC Petrolul

Metalul Buzau - Juniori

Metalul începe la Chiajna 2, Râmnicul, cu vizita Oţelului. Programul  echipelor buzoiene în noul sezon al Ligii a 3-a • Opinia Buzău
Metalul începe la Chiajna 2, Râmnicul, cu vizita Oţelului. Programul echipelor buzoiene în noul sezon al Ligii a 3-a • Opinia Buzău

Steaua, distractie pe teren propriu cu Metalul Buzau inainte de barajul de  promovare! Aici ai tot ce s-a intamplat in Steaua 5-0 Metalul Buzau |  Sport.ro
Steaua, distractie pe teren propriu cu Metalul Buzau inainte de barajul de promovare! Aici ai tot ce s-a intamplat in Steaua 5-0 Metalul Buzau | Sport.ro

VIDEO | Dulce răzbunare. Steaua a ridiculizat Metalul Buzău într-un amical  disputat în Ghencea | Liga 2
VIDEO | Dulce răzbunare. Steaua a ridiculizat Metalul Buzău într-un amical disputat în Ghencea | Liga 2

Metalul Buzău află maine echipa cu care se va duela în faza optimilor de  finală ale Cupei României
Metalul Buzău află maine echipa cu care se va duela în faza optimilor de finală ale Cupei României

VIDEO | FC Buzău a încheiat cantonamentul de la Râmnicu Sărat cu o victorie  clară în amicalul cu Metalul Buzău | Liga 2
VIDEO | FC Buzău a încheiat cantonamentul de la Râmnicu Sărat cu o victorie clară în amicalul cu Metalul Buzău | Liga 2

CSM Râmnicu Sărat – AFC Metalul Buzău se vor întâlni în turul 1 al fazei  naționale a Cupei României, ediția 2020-2021 - Buzaul Sportiv
CSM Râmnicu Sărat – AFC Metalul Buzău se vor întâlni în turul 1 al fazei naționale a Cupei României, ediția 2020-2021 - Buzaul Sportiv

Metalul Buzău a câștigat cu 3-1 meciul din etapa a VI-a cu Viitorul Ianca |  Realitatea de Brăila
Metalul Buzău a câștigat cu 3-1 meciul din etapa a VI-a cu Viitorul Ianca | Realitatea de Brăila

LIGA 3 | SERIA 4 | ETAPA 7 | METALUL BUZAU - PROGRESUL SPARTAC 44 - YouTube

Metalul Buzău, primele antrenamente din 2023! Buzoienii şi-au stabilit  seria meciurilor de pregătire - Buzaul Sportiv
Metalul Buzău, primele antrenamente din 2023! Buzoienii şi-au stabilit seria meciurilor de pregătire - Buzaul Sportiv

AFC Metalul Buzău s-a calificat în etapa a III-a, din cadrul Cupei României  – faza națională – STIRI BUZAU MEDIA.RO
AFC Metalul Buzău s-a calificat în etapa a III-a, din cadrul Cupei României – faza națională – STIRI BUZAU MEDIA.RO

Asociatia Judeteana de Fotbal Buzau - AFC Metalul Buzau - Câștigători I  Campionatul Judetean U19 | frf-ajf.ro
Asociatia Judeteana de Fotbal Buzau - AFC Metalul Buzau - Câștigători I Campionatul Judetean U19 | frf-ajf.ro

Metalul Buzău a reuşit cea mai categorică victorie în runda inaugurală |  Federația Română de Fotbal
Metalul Buzău a reuşit cea mai categorică victorie în runda inaugurală | Federația Română de Fotbal

Juniori U19 | Viitorul Vetiș a învins Metalul Buzău și s-a calificat în  marea finală a Turneului Final
Juniori U19 | Viitorul Vetiș a învins Metalul Buzău și s-a calificat în marea finală a Turneului Final

Metalul Buzău a obținut un punct pe terenul celor de la CSM Focșani |  Realitatea de Buzau
Metalul Buzău a obținut un punct pe terenul celor de la CSM Focșani | Realitatea de Buzau